KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 13385771
nr 1338 5771
Tavla
Karta, "Knutstorp", 51x40 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:34:34
250 kr
350 kr
400 kr