KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 13385771

nr 1338 5771

Tavla

Karta, "Knutstorp", 51x40 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 27 juli 2020
kl 19:34:34